0товарів: 0 грн 

Про компанію

Ми пропонуємо широкий спектр якісного, надійного, безпечного для здоров'я та навколишнього середовища кліматичного обладнання. Гарантія якості кліматичного обладнання та відповідальність перед споживачем – основні принципи нашої роботи.

Ми надаємо повний комплекс послуг, пов'язаний із проектуванням, продажем, встановленням та сервісним обслуговуванням кліматичного обладнання для приміщення та об'єктів житлового, комерційного та промислового призначення. Основним є принцип роботи "під ключ": від створення проекту - до постачання, монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Широкий вибір кондиціонерів

У нас в інтернет-супермаркеті представлена ​​продукція найбільш надійних та перевірених фірм-виробників, таких як: Cooper&Hunter, Daikin, Haier та інші.

Одним з найпопулярніших видів кліматичного обладнання є спліт-системи. Вони являються конструкцією з внутрішнього і зовнішнього блоку, які об'єднані нескладною структурою трубопровідних каналів. Моделі бувають звичайного та більш удосконаленого виду, коли спліт-система комплектується інверторним компресором, що сприяє досягненню низького рівня шуму, збільшення ККД та скорочення витрат на електроенергію.

Кондиціонери корисні не лише вдома, їх встановлюють також у офісах, магазинах, клубах, ресторанах та інших громадських місцях. Головні фактори, які необхідно враховувати при підборі кондиціонера - це загальна площа приміщення, площа панорамних вікон, сонячна сторона чи ні, середня кількість людей в приміщенні з функціонуючої технікою. Після врахування цих нескладних елементів можна починати вибір конкретної моделі.

Всі кондиціонери мають компактну форму і оригінальний дизайн. Це дозволяє їм ідеально вписуватись у будь-який інтер'єр.

Купити кондиціонер за доступною ціною стало дуже просто, достатньо зателефонувати до нашої компанії, де Вам завжди готові надати якісну консультацію та запропонувати вигідні знижки!

Чим же ми кращі за конкурентів?

  1. Ми не «бракороби». Можете не турбуватися за Ваш ремонт, ми працюємо чисто і акуратно – нам дуже важливі позитивні відгуки наших клієнтів.

  2. Ми впевнені в якості наших матеріалів. У роботі використовуємо всі матеріали тільки світових брендів, адже від їх якості залежить термін експлуатації кліматичної техніки. Не допускаємо використання підробок та низькоякісних виробів.

  3. Порадимо саме те, що потрібно саме Вам. Не нав'язуватимемо дороге обладнання, яке Вам не потрібно – лише оптимальні рішення.

  4. Ми пропонуємо вам установку кондиціонерів у будь-яких умовах. Для нас не існує нездійсненних завдань.

  5. Працюємо без вихідних. Можемо прийняти Ваше замовлення у будь-який день тижня.

  6. У нас завжди можна отримати консультацію, почувши відповіді на Ваші запитання.

  7. Все в одному місці. Ви отримуєте комплектацію об'єктів «під ключ»: починаючи від проектування та закінчуючи сервісним обслуговуванням.

  8. Наша компанія співпрацює виключно з професійними та перевіреними постачальниками, а це означає, що всі представлені кондиціонери надаються з гарантією від заводу виробника та відповідають покращеним якісним стандартам.

    

Також у нас можлива Оплата частинами від  Monobank  та  Приватбанк 

Детальніше тут


 

    Репутація нашої компанії підтверджується Вашими відгуками та рекомендаціями. Рекомендації близьким, друзям и знайомим – це найкраща нагорода для нас, яка раз за разом вказує на те, що ми йдемо у вірному напрямку.

 

    Головна суть роботи і ціль нашої компанії - це прибрати з Вас всі зайві турботи і не витрачати Ваш час на те, що ми здатні зробити за Вас, максимально швидко, якісно і надійно.