0товарів: 0 грн 

Політика конфіденційності

   Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні щодо збереження особистої інформації.

    Дані, які користувачі надають під час заповнення реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених у випадках. Переважно, особиста інформація використовується з метою підготовки спеціальних Продуктів і Послуг.


Дані, необхідні для сайту

    Необхідні для сервісу дані – тобто пункти, які заповнюються в реєстраційній формі, а саме Ім’я, номер телефону та E-mail.


Мета збору особистої інформації

    Єдине для чого використовується інформація про користувача – це надсилання йому на електронну пошту листів розсилки. Ім’я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідне для особистого звернення. У листі від компанії ви отримуватимете інформацію про новинки, цікаві факти та пропозиції.

    Уся надана інформація не передається третім особам. Винятком із правила може бути тільки виконання вимог законодавства. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в зазначених Угодою випадках.

    За користувачем залишається право відмовитися від розсилки. Тоді його ім’я та електронну адресу буде автоматично видалено з бази даних. Для цього необхідно написати лист відмову від розсилки на пошту [email protected]


Як відбувається використання особистих даних

    Сайт https://www.dreamkond.kiev.ua/ використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

    З їхньою допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів сайтом. Такий контроль дає можливість покращувати і вдосконалювати роботу ресурсу. Такий підхід дає змогу краще орієнтуватися на вподобання відвідувачів і створювати контент, що цікавить користувачів.

    У налаштуваннях кожного браузера можна заборонити надсилання Cookies або вказати необхідність підтвердження кожного надсилання. Ці дії, звісно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але водночас деякі сайти та можливості будуть недоступні.


Захист персональних даних

    Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, зокрема адміністративні, управлінські та технічні. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо дані, а й несемо повну відповідальність за їх збереження. Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм і вказівок, прийнятими в Угоді.

    Але, незважаючи на високі рівень забезпечення збереження ваших персональних даних, користувачеві теж необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні і не поширюйте свої особисті дані.

    Наші розробники роблять усе можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання і зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, оскільки від незаконного злому системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для отримання даних іншими людьми.

    Для з’ясування питань безпосередньо з адміністрацією сайту, можна надіслати лист за адресою [email protected]