0товарів: 0 грн 

Умови повернення та обміну

     Згідно із Законом України про захист прав споживачів, покупець може за 14 днів обміняти або повернути товар.
     Це означає, що ви можете повернути куплене обладнання протягом двох тижнів, за умови, що обладнання не було встановлено, не експлуатувалося, на обладнанні немає механічних пошкоджень, подряпин і відколів, а також збережена заводська упаковка і її елементи (стаття 9. п 1. Закону «Про захист прав споживачів»).
     Покупець оплачує повернення товару за свій рахунок. Якщо після отримання замовлення було виявлено, що обладнання не працює, обмін або повернення виробу здійснюється тільки після висновку авторизованого виробником сервісного центру. У цьому висновку повинно бути зазначено, що умови експлуатації не порушені або товар не був у вжитку.

    По закінченню двох тижнів і в межах гарантійного строку виріб підлягає гарантійному ремонту в сервісному центрі. Претензії не приймаються у тих випадках, коли товар став непридатним в результаті неправильної експлуатації. У першу чергу це стосується механічних пошкоджень.

    Оплата придбаного товару покупцем є фактом його угоди з існуючими в країні (вказаними вище) правовими нормами, які регулюють господарські відносини продавця і покупця.

    Перш ніж приступити до експлуатації купленого товару, радимо всім покупцям уважно вивчити, ознайомитися і суворо дотримуватися вимог інструкції з експлуатації товару!

    
Що робити якщо товар вже змонтували?

    В такому разі товар не підлягає поверненню, крім випадків гарантійної заміни за наявності заводського браку, який неможливо усунути шляхом ремонту.