0товарів: 0 грн 

Всі статті


Що таке інверторний кондиціонер?

Який кондиціонер вибрати - інверторний чи звичайний? Всі кондиціонери поділяються на 2 основні групи: - Звичайний кондиціонер, який, здебільшого, працює на охолодження, та трохи на обігрів у міжсезоння. - Інверторний (варіанти для роботи при низьких температурах ще називають "тепловий насос"). В чому ж основні відмінності (окрім ціни ????)?..

Читати далі

Що таке Мультиспліт система?

Основні відмінності між Спліт та Мультиспліт системами. Спліт-система - це стандартний кондиціонер, який включає один внутрішній блок, який монтується в приміщенні, і один зовнішній блок, які монтується ззовні приміщення. Внутрішній та зовнішній блоки з'єднані між собою фреоновою магістраллю. Мультиспліт-система - це коли до одного зовнішнього блок..

Читати далі

Який по потужності вибрати кондиціонер?

Як розібратися в потужності кондиціонера та на яку площу приміщення він розрахований? Ви могли бачити, що в описі кондиціонера використовуються слова "симірка", "дев'ятка"... Це якраз позначення потужності) В основному, за потужністю всі моделі діляться умовно на моделі, розраховані на 20, 25, 35, 50, 70, 100 м2. У маркуванні май..

Читати далі

Де в кімнаті розмістити кондиціонер?

Вибір місця розташування внутрішнього блоку кондиціонера. При виборі місця розміщення внутрішнього блоку кондиціонера враховуйте, що не бажано розміщувати кондиціонер навпроти ліжка, дивана, столу - місця, де будуть люди, щоб не було постійного потоку повітря в людину. Набагато краще розмістити кондиціонер чи збоку від перерахованих вище місць, чи над ..

Читати далі

Коли закладати комунікації під кондиціонер?

Коли варто викликати майстра з кондиціонування у нову, тільки куплену квартиру? Як тільки Ви отримали ключі від своєї квартири, постає питання: в якій послідовності шукати майстрів для якісного, поетапного ремонту, щоб майстри не заважали один одному і не зіпсували роботу колег? Найзручніше майстру по кондиціонерах заходити в квартиру першим для провед..

Читати далі

Куди виводити кабель живлення на кондиціонер?

Як виводити кабель живлення на кондиціонер? У попередній статті я розповідав на якому кондиціонері зупиниться – звичайному чи інверторному. Виходячи з Вашого вибору, живлення до кондиціонера підводиться по-різному. Якщо модель кондиціонера звичайна, живлення майже завжди подається на внутрішній блок. У звичайному кондиціонері найчастіше плата ..

Читати далі

Як обрати кондиціонер?

Бренди та виробники кондиціонерів. На даний момент на ринку кондиціонерів представлені моделі багатьох брендів. Як серед них не заплутатися та вибрати максимально підходящий для себе варіант? По суті, чи це кондиціонер за 10 000 грн або за 120 000 грн, принцип роботи у нього один і той же. Так у чому різниця і навіщо платити більше, спитаєте Ви?) ..

Читати далі

Нюанси розміщення кондиціонерів в сучасних ЖК

Основні нюанси, пов'язані з кондиціонерами в сучасних ЖК, і не тільки: 1) У таких ЖК, як, наприклад, Республіка, Файна Таун, дренаж із внутрішнього блоку виводиться у спеціальний вивід від забудовника, який знаходиться, переважно, у кутку кімнати. Іноді цей вивід знаходиться на балконі під рівнем стяжки) Але він там точно є, перевірено вже у великій к..

Читати далі

Показати 1 з 8 до 8 (1 Сторінок)