0товарів: 0 грн 

Що таке Мультиспліт система?

Що таке Мультиспліт система?

Основні відмінності між Спліт та Мультиспліт системами.

Спліт-система - це стандартний кондиціонер, який включає один внутрішній блок, який монтується в приміщенні, і один зовнішній блок, які монтується ззовні приміщення. Внутрішній та зовнішній блоки з'єднані між собою фреоновою магістраллю.

Мультиспліт-система - це коли до одного зовнішнього блоку, що знаходиться на вулиці, можна підключити 2 і більше внутрішніх блоків кондиціонера. (Від 2 до 5 внутрішніх блоків найчастіше використовують для квартир та будинків, більшу кількість для промислових підприємств). Також, до одного зовнішнього блоку мультиспліт-системи можна підключати різні внутрішні блоки - звичайні, касетні, підлогово-стельові...

Основні ситуації, коли є необхідність монтувати одну Мультиспліт-систему замість кількох окремих сплітів:

- від забудовника призначене одне місце на фасаді під розміщення зовнішніх блоків кондиціонера, одна корзинка;
- особливості фасаду: коли, наприклад, у приватному будинку, мешканцям не хочеться бачити безліч зовнішніх блоків; або в історичній частині міста немає можливості розмістити потрібну кількість зовнішніх блоків на фасаді будівлі;
- існує необхідність мінімізувати рівень шуму (один зовнішній блок мультиспліт видає менше шуму, ніж кілька звичайних зовнішніх блоків).

Мультіспліт-система в сукупності виявляється трохи дорожчою за вартістю, ніж кілька окремих Спліт-систем, розрахованих на ту саму кількість приміщень.


Декілька моментів, які збільшують вартість мультиспліт:

- Магістралі під фреон іноді доводиться проводити через все приміщення, і зводити всі фреономагістралі із внутрішніх блоків в одне місце до зовнішнього блоку.
- У зовнішньому блоці Мультиспліт-системи виробники ставлять надійніший компресор, розрахований на більшу кількість годин роботи, в зв'язку з умовами експлуатації.

При підборі мультиспліт-системи необхідно враховувати сумарну потужність всіх внутрішніх блоків, які будуть підключені до одного зовнішнього.
Спочатку варто правильно розрахувати потужність, необхідну для комфортного клімату у кожному приміщенні, а далі правильно підібрати зовнішній блок.

Також, при використанні Мультиспліт-системи необхідно враховувати той момент, що в один момент часу варто включати всі внутрішні блоки, підключені до одного зовнішнього тільки на охолодження або тільки на обігрів.Оформіть замовлення онлайн прямо зараз, і отримайте знижку 700 грн! (Промокод: 700)
Хочемо перевірити, що ви не робот!